تاریخچه آتیه سازان

اواسط زمستان 89 گروهی متشکل از خبرگان جوان، خوش فکر، توانمند و البته مجرب در زمینه بازاریابی و فروش و آشنا به مبحث پراهمیت بیمه عمر، گرد هم آمده و تحت لوا و نظارت بیمه سامان که خدمات منحصر به فرد بیمه ای آن شهرت دارد، گروه فروش تخصصی به نام آتیه سازان را بنا نهادند.

همفکری، تلاش، پشتکار و دلسوزی از مهمترین مولفه های این گروه توانمند بود. و همین عوامل باعث گسترش و توفیقات روزافزون این گروه گردید. توفیقاتی که روح تازه ای در کالبد بیمه عمر کشور دمید.

این گروه آمده بود تا ادبیات زندگی و رفاه مردم را به سبب فرهنگ سازی بیمه عمر تغییر دهد. این گروه تلاش کرد الفبای بیمه عمر را تا جایی که در توان دارد به مردم بیاموزد و این گروه آمده بود که تا تحقق شعار "هر ایرانی یک بیمه عمر" از پای ننشیند.

و چه خوش بر سر عهد خود استوار ماندند و ماندند و ماندند تا تحقق اهدافشان را ببینند و در این راه پر فراز و نشیب و پرمخاطره و پرحاشیه، بذر هر لبخندی که به کام هم نوعی کاشتند را موفقیتی دانسته و از نیکویی آن، خستگی را به در کرده و انرژی مضاعفی جهت خدمت رسانی و برداشتن گام های بعدی در مسیر پیشرفت و موفقیت یافتند.

هم اینک باید با کمال افتخار و مباهات و سری سربلند اعلام کرد که در مجموعه فخیم و عزتمند آتیه سازان نزدیک به 100 دفتر تخصصی مدیریت فروش بیمه های عمر و بیش از 1200 عضو همکار به عنوان کارشناس، نماینده، مدیر فروش و سرپرست با این مجموعه همکاری می کنند.

آتیه سازان به مثابه کارخانه بزرگ سازندگی در زمینه بالندگی میهن عزیزمان گام هایی استوار برداشته که نه تنها فرهنگ سازی ژرفی رابه همراه داشته که به کارگیری چنین طیف وسیع و متنوعی از افراد به گرد هم، یکی دیگر از اهداف مقدس و متعالی مجموعه را که اشتغال زایی می باشد را بیش از پیش نمایان می سازد.

هم اکنون آتیه سازان در سال پنجم فعالیت خود در عرصه بیمه عمر کشور، عنوان بزرگترین، گسترده ترین، تخصصی ترین و صدالبته موفق ترین شبکه فروش ایران را یدک می کشد و به نوعی تحسین تمام بزرگان صنعت بیمه ایران را به همراه داشته است.

این دستاوردها و موفقت ها میسر نبوده جز در درجه اول لطف بی کران پروردگار متعال و پس از آن تلاش و پشتکار و دلسوزی تک تک همکارانی که خدمت رسانی را سرلوحه کار خویش قرار دادند.

پیمایش این مسیر تا تحقق تمام آرمان های متعالی مجموعه آتیه سازان به همراه یکایک همکاران ادامه خواهد داشت.

خدایا چنان کن سرانجام کار                              تو خشنود باش و ما رستگار

پرینتایمیل

برای مطالعه کلیک کنید